EXPO Wedding Fashion Ukraine

Це одночасно міжнародна виставка весільних брендів і fashion-покази останніх колекцій суконь українських дизайнерів. Інтерес до неї зростає з року в рік.

Цифри говорять

В 2018 году, в EXPO WFU приняло участие 16 кращих українських компаній, приїхало близько 80 байеров з 13 країн, пройшло 16 спеціальних fashion-показів і фінальний гала-показ. Було продемонстровано близько 600 весільних суконь, відвідало 3 000 гостей, висвітлювали захід 25 ключових медіа країни.

У 2019 році ми показали 20 колекції,у виставці взяло участь 50 компанії. Приїхали представники торгових мереж, баєри більш, ніж з 30 країн: Іспанії, Франції, Греції, Данії, Італії, Німеччини, Румунії, Польщі, Туреччини, Ізраїлю, Йорданії, США, Нідерландів, Казахстану, Азербайджану, Дагестану, Росії, країн Балтії, Південної Кореї, Китаю, Австралії, Мексики та інших.

В цілому було показано близько 5000 суконь на подіумі і тисячі в шоу-румах.

Всього виставку відвідало більше 5000 чоловік

Професійніше рівень

У шоу-румах EXPO WFU підписані десятки договорів про співпрацю із зарубіжними байерами. Кожен зазначив, наскільки професійно організований WFU: від оформлення подіуму до таймінгу всього заходу, від роботи оргкомітету до гала-показу, яким традиційно завершується WFU. Вищу оцінку українському заходу поставили експерти міжнародного весільного порталу Wed-Planet, що спеціально приїхали до Києва.

TOP