Відвідувачам

Кращі весільні тенденції 2022-2023 року. Професійне і якісне виконання, ексклюзивні моделі і кращі ціни в Європі. Ви повинні там бути!

На EXPO WFU2022 ми представляємо найкращі національні бренди, які користуються успіхом на міжнародному ринку. Українські виробники демонструють дизайнерські колекції з унікальними дизайнами 2022-2023 року, які відповідають останнім тенденціям моди.

Весільні сукні, представлені на подіумах EXPO WFU, створюються відповідно до потреб різних категорій кінцевих споживачів: сегменту високої моди, сегменту люкс, мас-маркету. Кожен із цих сегментів представлений різноманітною лінійкою продуктів, керованих найбільшими, останніми тенденціями моди. Професійні шоу надають всю необхідну інформацію та приносять естетичну насолоду.

5 причин,чому треба відвідати виставку

Унікальний дизайн та якість весільних суконь, представлених на EXPO WFU 2022, гарантують успішні продажі суконь у будь-якій країні. Цінова політика також оптимальна: українські бренди пропонують ідеальне співвідношення ціна-вартість.

Покупці, зацікавлені в придбанні продукції українських брендів, можуть робити замовлення раз на рік, коли найкращі українські бренди оптимально представлені під одним дахом.

Весільні сукні представлені з урахуванням запитів різних категорій кінцевого споживача: сегмент "висока мода", "люкс" і "мас-маркет". У кожному сегменті - багатий модельний ряд, відповідний актуальним модним трендам.

Рівень заходу сприяє комфортній роботі та сприятливому клімату для ділового спілкування, укладення угод і підписання контрактів.

Можливість побачити шоу-показ колекцій 2021 року допоможе байерам оцінити винятковий дизайн виробів і оцінити практичні аспекти, такі як посадка сукні, драпірування тканини, ефектність моделі.

TOP