Посетителям

Кращі весільні тенденції 2021 року. Професійне і якісне виконання, ексклюзивні моделі і кращі ціни в Європі. Ви повинні там бути!

Професійне шоу показ дасть можливість отримати не тільки необхідну інформацію, а й доставить естетичне задоволення.

На EXPO WFU20 ми представляємо кращі національні бренди, які користуються успіхом на міжнародному весільному ринку. Українські виробники демонструють індивідуальні колекції з унікальним дизайном 2021 року, відповідно до останніх тенденцій світової весільної моди.

На подіумі EXPO WFU20 будуть показані весільні сукні виготовлені з урахуванням запитів різних категорій кінцевого споживача: сегмент "висока мода", "люкс" і "мас-маркет". У кожному сегменті - багатий модельний ряд, відповідний актуальним модним трендам.

5 причин,чому треба відвідати виставку

Індивідуальний дизайн і якість представлених весільних суконь гарантує успішну реалізацію суконь в будь-якій країні світу. Цьому сприяє і цінова політика: українські торгові марки пропонують ідеальне співвідношення ціни і якості.

Можливість для баєрів, зацікавлених в українських брендах, робити необхідні замовлення один раз на рік, коли кращі українські торгові марки представлені в повному обсязі під одним дахом.

Хочете отримувати останні новини EXPO WFU?

Весільні сукні представлені з урахуванням запитів різних категорій кінцевого споживача: сегмент "висока мода", "люкс" і "мас-маркет". У кожному сегменті - багатий модельний ряд, відповідний актуальним модним трендам.

Рівень заходу сприяє комфортній роботі та сприятливому клімату для ділового спілкування, укладення угод і підписання контрактів.

Можливість побачити шоу-показ колекцій 2021 року допоможе байерам оцінити винятковий дизайн виробів і оцінити практичні аспекти, такі як посадка сукні, драпірування тканини, ефектність моделі.

TOP